Gdzie to zapisać?! czyli wkład do przepiśnika :)

Okropnie Was zaniedbałam! Ostatni wpis pojawił się prawie pół miesiąca temu! Aż mi wstyd, ale kajam się przed Wami i proszę o wyrozumiałość bo…..przygotowujemy z bardzo bliską mi osobą pewien projekt. Projekt, który już niedługo ujrzy światło dzienne, projekt który ułatwi Wam korzystanie z życia ;)

Śledźcie bloga i FB :) Więcej szczegółów już niedługo :) Podejrzyjcie też Martę z Nelove :) tam też znajdziecie pewne wskazówki ;)

Dziś za to chcę Wam pokazać coś, nad czym pracowałam ostatnimi czasy. Pokazać i przekazać do korzystania :)
Ale od początku :D

Pieczenie to moje ulubione zajęcie (oczywiście zaraz po scrapbookingu). :)
Gdybym tylko rozciągnęła dobę do granic możliwości, jestem pewna, że byłabym mistrzynią pieczenia słodyczy a bezy w szczególności :D tiaaaa :)

Zostańmy jednak przy scrapowaniu – każdemu wyjdzie to na dobre :)
Jak na razie to ja mistrzynią jestem, ale w zapisywaniu na byle czym, przepisów, które znajdę w sieci :) A potem te kartki giną w niewyjaśnionych okolicznościach a wraz z nimi – magiczne receptury.
Postanowiłam więc stworzyć coś, w czym nareszcie będę mogła te przepisy zapisywać i przechowywać :)

Bez tytułu
Długo szukałam odpowiedniego wkładu, ale mało który mi pasował. A to mnóstwo dodatkowych elementów zabierających miejsce na opis przygotowania, a to dużo pustego miejsca, które jest niewykorzystane, aja nie cierpię pisać poza wyznaczonymi liniami…
I tak, mając dwie lewe ręce do tego typu programów, stworzyłam wkład idealny, swój własny (nie uwierzycie ale nawet te dwa ludziki robiłam sama :) ).
Sam w sobie jest bardzo prosty, ma jednak wszystkie niezbędne elementy.
Znajdziecie w nim miejsce na nazwę dania, opis na ile jest osób i ile czasu zajmuje przygotowanie oraz kilka linijek do składników i oczywiście mnóstwo miejsca na opisanie how it’s made :D

Kochani, pobierajcie  zatem ile dusza zapragnie, drukujcie, spinajcie i zapisujcie najlepsze receptury na świecie :D Będzie mi niezmiernie miło jak komuś z Was przypadnie do gustu i będzie z niego korzystał :D

Łapcie dwie wersje :)
A5  i A4 :)

Przepiśnik A4  Przepiśnik A5

Psssst. Powiem Wam w sekrecie, że niedługo nowy konkurs. Zaglądajcie bo będzie warto!! :)

Wkład jest dla Was do pobrania za free, nie do użytku komercyjnego ;)

 • mutrynki.pl

  No jestem ciekawa Waszego projektu. Na pewno będzie się działo :D.
  A jak mi zabraknie karteczek w przepiśniku to będę widziała gdzie zaglądać :P

  • http://things2love.pl Things2love

   Już za chwilkę :) za momencik :D

 • http://blog.alkapask.pl/ Justyna Okręglicka

  Muszę się w końcu zaopatrzyć w przepiśnik i może skorzystam z twojego bo już mam dość drukowania przepisów lub kolekcjonowania kolorowych karteczek :)