Gorjuss motywacyjny :)

Kiedy tworzyłam rzeczy do szuflady, pokazywałam je często jednej osobie, która za każdym razem próbowała mnie zmotywować do założenia bloga. Do tego, żebym pokazała to dalej.  I tak naprawdę to dzięki niej tu dziś jestem i dzielę się moimi wytworami dla Was :) :* Będę jej wdzięczna za tą motywację jeszcze baaaardzo długo :*
Teraz to ja wcielam się w taki motywacyjny napęd.
Jeszcze  nie zdradzę Wam dla kogo były kolejny projekt, powiem tylko tyle:
Ta dziewczyna ma niesamowity talent i zmysł twórczy. Jej dobór kolorów, wzorów, tekstur mnie zadziwia i zachwyca a spod jej rąk wychodzą same cuda. Każdy detal jest opracowany do perfekcji, a niektóre rzeczy zaczyna od nowa, bo np. jej zdaniem było krzywo – choć ja nawet przez lupę bym tego nie zauważyła ;)
Ona nieśmiało, aczkolwiek coraz bardziej odważnie bierze się za swoje projekty, swoje wyroby.  Dlatego aby dodać jej powera powstał taki oto zeszyt zamówień. Sama wiem, jak bardzo jest potrzebny, bo przy nawet niewielkiej ilości zamówień można się pogubić czy o czymś zapomnieć. Daty, adresy, deadline czy szczegóły – to wszystko jest ważne :) a teraz ma swoje miejsce :)

Okładka powstała z surowej beermaty. Okleiłam ją niesamowitymi papierami Gorjuss w odcieniach fioletu. Do tego stempel Gorjuss kolorowany stemplami, napis embossingowy i gotowe :) Okładka delikatna ale ma w sobie coś co mnie przyciąga ;)
Po drugiej stronie dodałam kieszonkę na tagi i przyozdobiłam króliczkami, które tak bardzo jej się podobały :)
Do tego wydrukowałam swój, zaprojektowany specjalnie pod siebie środek :)

No to mam nadzieję, że teraz odważy się wypuścić w świat swoje cudeńka :)

  • http://www.nelove.pl Marta Kołodziejska

    To ja się przyłączam do motywowania. Blog to dopiero początek! :)