Takie gadanie…bo mogę :)

Hejo!
Dziś będzie inaczej niż zwykle. Czemu? A no to dlatego, że chyba należą się Wam słowa wyjaśnienia.
Większość z Was na pewno zastanawia się czemu mnie nie ma i czemu ostatni wpis ukazał się aż 18 maja (!!). W tym samym czasie ja walczyłam ze sobą wewnętrznie, pytając siebie czy to blogowanie jest mi w ogóle potrzebne, czy to co Wam tu pokazuję ma sens i czy nie jest to po prostu tak, że przychodzicie sobie po prostu żeby tylko pooglądać zdjęcia i tyle. ALE! Żebyście nie pomyśleli, że to moje gadanie to jest żalenie się jaka to ja jestem nieszczęśliwa bo mnie statystyki dobijają! Absolutnie. Wręcz przeciwnie nawet. Zastanawiam się jak zrobić takie miejsce w sieci, gdzie jest, no nie oszukujmy się, tysiące blogów, żebyście chętnie spędzali ze mną czas, dzieląc się, swoim cennym w tych zabieganych dniach, czasem. I suma sumarum, chyba dojrzałam do tego etapu aby blog nie był stricte tylko scrapowy. Od razu Was uspokajam: nie, nie zamierzam rezygnować z publikowania swoich prac tutaj ;), w końcu dlatego tu zaglądacie :)
Myślę bardziej o tym by pokazywać Wam nie tylko prace skończone, ale przybliżyć Wam ten cały scrapbooking i cardmaking.
Zamierzam też publikować posty produktowe, czyli to na czym pracuję, to co jest potrzebne, jakie są nowości (choć bardziej chyba to co dopiero odkryję sama, byłoby właściwszym określeniem :P) i najważniejsze! Przynajmniej raz na dwa miesiące będzie pojawiać się moje TOP 5 wśród scrapbookingowych przydasi. Zainteresowani?
Mam też pomysł na krótkie filmiki, ale jakoś muszę się przemóc i okiełznać wstyd iiii zaakceptować swój głos :D
Na pewno będą pojawiać się też posty z innych sekcji, rozwinie się lifestyle :)

Jak Wam te moje zamierzenia się podobają? Dajcie znać, tu czy na maila, czy na fb. Każda Wasza opinia jest dla mnie na wagę złota :)

OK, tyle gadania.
Dawno nie było mojego nic do oglądania to łapcie notes dla Olgi, który robiłam w ramach KITowej wymiany  :) Zajrzyjcie w wolnej chwili, bo autorski projekt Gogi jest mega!

Ach i zapomniałabym!
W sobotę święto rękodzielników – ZLOT Scrapbookingowy <3 Wypatrujcie relacji z niego! Będzie mnóstwo wystawców i oczywiście okazji do zakupów :)
A na żywo możecie śledzić to na snapie :) wronowska.iwona

 • OBiels02

  Ooo… Mój świetny notesik <3
  Świetny pomysł Iwonko! Trzymam kciuki!

  • http://things2love.pl Things2love

   Cieszę się, że przypadł Ci do gustu :)
   I za kciuki dziękuję!! :)

 • http://www.kusterkowa.blogspot.com Kusterkowa

  Czekam na rozwój działu lifestyle z niecierpliwością ;)!

  • http://things2love.pl Things2love

   Będzie częściej obiecuję! :)