Zrób to! I zobacz co się stanie!

Dziś ciut inaczej niż zwykle.
Rzucił Wam się zapewne w oczy tytuł posta. Nie jest on przypadkowy, nie jest wymyślony przez mnie. To słowa bardzo mądrych dziewczyn ze zrób to.no, które miałam przyjemność poznać na żywo na pewnych warsztatach. Basia i Monika to moje idolki jeśli chodzi o motywację i dopingowanie w dążeniu do celu, to one są sprawczyniami całego zamieszania, związanego z blogowaniem :) To one postanowiły sobie, że zorganizują warsztaty z motywacji. PODOBNO nigdy tego nie robiły a powiem Wam, że jakby to ogłosiły przed warsztatami – za nic w świecie bym nie uwierzyła, że robią je pierwszy raz!

Warsztaty „LATAJ WYŻEJ” były świetnie zorganizowane a ja czułam się po nich, i nadal czuję, zmotywowana jak nigdy dotąd!

Ale do rzeczy :)
Warsztaty w hangarze strażackim na lotnisku Modlin. Czujecie ten klimat? Co kilkanaście minut lądujący bądź startujący za Wami samolot? A obok wozy strażackie i te wywołania przez megafon w celu interwencji? :) Kolokwialnie mówiąc: czad!
Nie skłamię mówiąc, że każdy uczestnik warsztatów był pod wrażeniem.

Zaczęło się od motywacyjnego wykładu Pana Piotra, który pokazał, jak to z nami jest. Czego tak naprawdę się boimy, jak łatwo możemy się zniechęcić do wykonania rzeczy, o której myślimy od dawna. Też tak macie? Mnóstwo obaw, analiz co by było gdyby? No właśnie.
Piotr poprzez kilka prostych zabaw pokazał nam, że tak naprawdę wszystko siedzi w naszej głowie i da się to zmienić :)
Co trzeba zrobić:

1.Oswój się 2.Kreuj 3. Pamiętaj, że porażka tonie koniec świata
4. Próbuj metod 5. Wizualizuj 6.Zbieraj pomysły i składaj w całość (metoda kropek)
7.Bądź konsekwentny w czasie. 8. Chciej więcej! 9. Zadziwiaj.
10. Bądź pierwszy a nie najlepszy 11. Działaj!

Spróbujcie według tych punktów zrealizować swój pomysł :) Jak nie wyjdzie- patrz punkt 3 :) i….. działaj dalej :)15

 

Potem wykład Malwiny.
Kurde wiecie jaka to jest super babka? Taka do tańca i do różańca. Serio!
Kobieta biznesu, która pokazała, ze w rok można robić to co się lubi i jeszcze otrzymywać z tego konkretne profity. Bez owijania w bawełnę, bez ogródek, otwarcie mówiła że na tym można zarabiać, można rozwijać siebie poprzez blogowanie.
Malwino w tym miejscu dziękuję Ci za to, że pokazałaś blogowanie od podszewki i wyjaśniłaś o co chodzi :)FG6A9494-800x533-Kopiowanie

I wreszcie lekcja kreatywności przy tworzeniu albumów techniką scrapową :)

nowe1

Moniko i Basiu!
Ogromnie Wam dziękuję za możliwość wzięcia udziału w takich warsztatach!
Kiedy dowiedziałam się, że je organizujecie, właściwie na spontanie powiedziałam sobie: Jadę! I w myśl tego co nam przekazałyście: Zrobiłam to i czekałam, żeby zobaczyć co się stanie :)
I STAŁO SIĘ! Dzięki wykładowi Pana Piotra, potem Malwiny i oczywiście dzięki Wam, zmotywowana na maxa, postanowiłam działać.

Dziękuję również Marcie (bo to wszystko Twoja wina :* ), drugiej Marcie, Agnieszce, Kasi, Angeli i Ani i wszystkim tym z którymi mogłam być w takim miejscu i chłonąć TAKĄ energię :)

Kochani!
Gorąco Was zachęcam do wzięcia udziału w takich warsztatach! Dziewczyny obiecały, że się dopiero rozkręcają i to nie były ostatnie warsztaty jakie zorganizowały. Więc czatujcie na nie :)
I mam nadzieję do zobaczenia, bo ja na pewno się  wybiorę :)

lataj-wyżej-954

 

Autorami tych pięknych zdjęć jest Kasia. Koniecznie zajrzyjcie do niej na blog :)

 

  • http://www.zrobto.no Monika

    wow!!!!! dziękujemy i ściskamy! <3

  • http://www.nelove.pl Marta Kołodziejska

    :*