No pięknie! i…szacher macher na blogu… :)

Dziś ciut inaczej :)

Jest Was coraz więcej! Cieszy mnie ogromnie, że tyle osób chce zaglądać tutaj i docenia to co robię :) Im Was więcej, tym więcej mam pomysłów na bloga.
Na samym początku miał być on stricte scrapowy. Ot pokazuję Wam co zrobię. Ale teraz mam kilka pomysłów i coraz bardziej korci mnie, żeby je zrealizować.

Przede wszystkim myślę nad stworzeniem osobnej kategorii, w której co jakiś czas lądowałyby moje przemyślenia na różne tematy. Łatwe i trudne, luźne, lekkie ale i takie które ściskają za serce.  Co o tym sądzicie? Podobałoby Wam się to? Oczywiście scrapowe rzeczy dalej by się pojawiały w takiej częstotliwości jak teraz ;) żadnych przestojów :)

A co do scrapów-kolejna rzecz którą, mam nadzieję,  niedługo będę mogła Wam się pochwalić .Wraz z pewną mega motywującą osobą, przygotowujemy dla Was coś specjalnego. Ale o tym niedługo :)

I ostatnia sprawa.
Niedawno dostałam przesyłkę z pięknym kocem i poszewkami na poduszki.  :) Zakochałam się w nich! Są pięknie i starannie uszyte, milutkie w dotyku, pachnące i w ogóle takie, że dla mnie to już może być jesień, obym tylko mogła już pod tym minkowym kocem leżeć opierając się na tych pięknych podusiach :)
Te cudeńka uszyła dla mnie Kamila z No pięknie!. Koniecznie do niej zajrzyjcie, a jestem pewna, że zakochacie się bez pamięci w jej wyrobach. A do tego jest tak mega pozytywną osobą, że sama przyjemność coś u niej zamówić :)

Sami zobaczcie :)

A na deser za kilka godzin zapraszam na wpis z urodzinowym boxem dla mojej kochanej wariatki! :)