Zloty, konferencje – warto na nich być?

Ostatnio sobie pogadałam i widziałam, ze Wam to przypadło do gustu. Postanowiłam zatem pociągnąć to dalej :)

Temat na tapecie: ZLOTY i KONFERENCJE.
Warto? Nie warto? Na co iść? Na co szkoda czasu?

Na pewno większość z Was śledzi mnie na fb i instagramie (a jak nie, to tu po prawej stronie możecie kliknąć magiczny przycisk „Lubię to!” i już Wam nic nie umknie ;) ) i wie, że na początku czerwca obywała się konferencja w Poznaniu, na którą wybrałam się wraz z Nelove :) To było nie lada wyzwanie, bo przecież miałyśmy do przejechania ponad 300 km… Ale w dobrym towarzystwie to można jechać i jechać. A gdyby nie wyprzedzające się TIR-y z prędkością 80km/h na autostradzie i te horrendalne pieniądze za przejazd A2 to byłoby cudownie.
Jak mnie to irytowało!!! Ja wszystko rozumiem, wyprzedzanie się jest normalne, ale nie przez TIR-y, które chyba nie patrzą w ogóle w lusterka! Zmuszanie do zbijania prędkości w tak krótkim czasie, jest co najmniej  niebezpieczne. A te opłaty? Bez komentarza pozostawię. Ale Waszych opinii jestem bardzo ciekawa ;) Ulżyjcie sobie.

Wracając do Blog Conference Poznań.
Stary browar, w którym odbywał się BCP – genialny! Mimo tego, że było gorąco, to ten klimat, te mury, te belki pod sufitem – no cudo.  Koniecznie muszę tam wrócić. Dla samego miejsca. W ogóle Poznań muszę odwiedzić na dłużej, ma w sobie to coś :)
Sama konferencja bardzo przyjemna, panele interesujące, choć mi do gustu przypadł ostatni, sobotni wykład Konrada Kruczkowskiego, który stworzył niesamowity projekt halo człowiek. Sam Konrad jest genialny, a jego projekt – jeszcze lepszy. Koniecznie go odwiedźcie, poczytajcie, a najlepiej to kupcie książkę! O. :)
Na BCP były jeszcze warsztaty, ja nie byłam na żadnych ale dziewczyny sobie chwaliły.
Sama konferencja trwa dwa dni, my mogłyśmy uczestniczyć tylko w jednym. Niestety.
Teraz pytanie: czy warto było? Moim zdaniem warto, choćby po to, żeby zobaczyć jak to wygląda, jak to jest zorganizowane, posłuchać innych, POZNAĆ innych blogerów i spotkać się z tymi, których już znasz :)
Czy będę się chciała dostać za rok? Myślę, że tak. ;)
Jeśli będziecie mieć okazję, jedźcie. To jest naprawdę świetne doświadczenie.
Tych konferencji jest sporo, najbliższa to See blogers w Gdyni, poszukajcie, zjawcie się :)
Jedyny minus – bardzo mało czasu na rozmowy z innymi. Strasznie żałuję, że nie mogłam dłużej porozmawiać czy to z Martą czy to z Moniką i Emilką czy Kasią czy Magdą i wieloma innymi, świetnymi ludźmi. Ale to do nadrobienia :)

Mini fotorelacja, ale naprawdę mini, bo czasu było tak mało :(

W ostatnią sobotę natomiast odbywał się ogólnopolski zlot scrapbookingowy. Niezła rozbieżność tematyczna co?
Czekałam na niego jak na jakieś święta!
Ale uwierzcie mi, to był raj dla scraperów, w ogóle dla osób zajmujących się hand madem. Ja się czułam jak w niebie! Serio! Tylu wystawców, tyle produktów, przeróżne pokazy, znajome twarze, z którymi mamy kontakt tylko przez internet, okazja do spotkania. CUDOWNA SOBOTA.
Ja sama miałam okazję spotkać się z Sylwią, która przyjechała specjalnie z Irlandii na zlot (!!) i Kasią z worqshop, która razem ze sklepem Scrapki.pl zachęcała do Project Lifu, a i Olą, która mnie zachwyciła swoją osobą i znajomośćią m.in języka japońskiego! Ola szacun!
Chcecie zobaczyć co tam sie działo? :) Proszę bardzo!

 

Tym razem nowość! Mam dla Was relację w postaci krótkich filmików :) (proszę o wyrozumiałość to moje debiuty).

 

Nie pokażę Wam tylko tego co kupiłam, nie teraz :)
Mam w planach nagranie filmu i opisanie tych produktów, więc już niedługo spodziewajcie się nowego, filmowego wpisu :)

Nie mogę się doczekać kolejnych zlotów <3 Jestem tak strasznie zadowolona, że szok :) Z resztą będziecie widzieć po filmiku  z produktami :P

Mam nadzieję, że te wpisy przypadną Wam do gustu :) Dajcie znać!

 • http://www.mamacarla.pl MamaCarla

  Fajnie było się spotkać :) Jedziesz do Gdyni?

  • http://things2love.pl Things2love

   Bardzo fajnie!! :)
   Do Gdyni nie jadę niestety. Strasznie żałuję, że się nawet nie zgłosiłam, ale wtedy najprawdopodobniej będę w szale wybierania farb i innych elementów do domu ;)