Album dla Kruszynki

Ta dam! W końcu po dość długim czasie mogę Wam pokazać moje dzieło :)

Powiem Wam, że robiąc ten album miałam ogromną uciechę, bo to była pierwsza okazja do zrobienia czegoś dla dziewczynki :) W końcu coś różowego :D

Całość chciałam utrzymać właśnie w tonacji różu i beżu ale przepadłam w papierach :) A jak jeszcze odkryłam świetny sklep niedaleko mnie i tam wyhaczyłam niesamowite kolekcje ScrapBerry’s to już wiedziałam, że będzie to typowo dziewczęcy album :)

Beermatę na bazę docinałam sama, bo oczywiście jak na złość zabrakło mi kart w albumie. Tak to już jest jak się nie sprawdza dokładnie co jest w zasobach :)
Poza tym, album miał mieć 10 stron podstawowych a ja miałam tylko 5. Udało się z tego wybrnąć bo oczywiście kupiłam coś na zaś, coś co nie wiedziałam kiedy wykorzystam :)

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie dorzuciła kilka dodatkowych wkładek na zdjęcia :D  I oczywiście stworzyłam je dzięki tutorialom Kasi z kanału Scrapkate. Szybkie do wykonania a bardzo efektowne :) zajrzyjcie do niej w wolnym czasie, bo ma niesamowite pomysły i do tego jeszcze świetnie się jej słucha :D

Generalnie chciałam aby w albumie było mnóstwo miejsca na zdjęcia, stąd tyle dodatkowych przegródek, skrytek, zakładek. Osobiście lubię mieć jeszcze miejsce na różne zapiski dotyczące zdarzeń więc dorzuciłam też kilka tagów i sztywnych karteczek na notatki.

Wiecie, że nie zawsze jest kolorowo i nie raz ma się z czymś zagwozdkę przy tworzeniu takich projektów. I ja miałam! Kurczę, wiecie z czym? Miałam mega pustkę w głowię jak przyszło mi projektować okładkę. Serio, zaćmienie, czarna dziura, brak jakiejkolwiek idei. Albo inaczej – zbyt dużo pomysłów, ale nie na tyle dobrych by było idealnie  ;)
Na szczęście przyszło olśnienie i projekt udało się skończyć na czas i to z dość dobrym efektem :)

Cóż to chyba tyle gadania, zapraszam do obejrzenia i ocenienia :)

Będzie mi ogromnie miło, jak zostawicie po sobie jakiś mały ślad czy po prostu powiecie czy się Wam podoba :)

  • Magdalenka

    Cuuuudo! A zajączki mnie urzekły najbardziej :)

  • say

    Śliczny! :)

  • http://www.mamacarla.pl MamaCarla

    Prześliczny! <3