Cały na niebiesko :) czyli album maluszka

Kochani dziś przychodzę do Was z albumem dla maleńtaska. W końcu miałam możliwość zrobienia czegoś w niebieskich odcieniach :) Ostatnio tak się zgrywało, ze wszystkie moje wyroby krążyły wokół róży i innych pastelowych, słodkich kolorów.
Album powstał już jakiś czas temu, ale pokazuję Wam go dopiero teraz, bo między budową a pracą już mam niewiele czasu. Dlatego mniej mnie na blogu, ale nie martwcie się! Mam kilka prac w zanadrzu i nawet jeden filmik więc nie opuszczam Was :)

Wracając do albumu:

Okładka nieco prostsza niż zwykle, bo bez wystających nadmiernie kwiatów ale za to z ręcznie kolorowanym misiem (swoją drogą muszę wrócić do kolorowania, bo już dawno nic nie zmalowałam ;) ) Dodałam tylko ciut szarości, żeby nie było za niebiesko :)

IMG_2839

 

Tym razem na bazę naklejałam papiery w całości, jakoś tak mi bardziej do tego pasowało. Skupiłam się na dodatkach typu kieszonki i tagi, – w końcu miejsc na zapiski nigdy dość :)
Tak jak i poprzednim razem miałam jasno określone strony tematyczne więc było mi o tyle łatwiej stworzyć całość (choć muszę się podszkolić w temacie maluchów i chronologii np. wychodzenia ząbków ;) )

Całość zapakowałam w pudełeczko, żeby album było łatwiej przechowywać.

Strasznie lubię wykonywać tego typu prace :) Zawsze potem mi tak ciepło na sercu, że w moich wytworach ktoś trzyma niezapomniane wspomnienia :) to uskrzydla :)

Do przeczytania niedługo!
A może do usłyszenia? Zaglądajcie ;)

 

Aaaa zapomniałabym :)
Pracę zgłaszam na wyzwanie Craftowego ogródka :)
baner wyzwania blue stamp

  • Anika

    Śliczny albumik :)
    Dziękuje za udział w wyzwaniu Craftowego Ogródka :)