Kartki świąteczne z KITu Craft O’Clock

Cześć!
Nie da się ukryć, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. I ja, żeby znowu nie obudzić się z ręką w przysłowiowym nocniku wzięłam się za świąteczne karteczki.

Dziś mam dla Was prace, które wykonałam z KITu, który możecie dostać na stronie sklepu Craft O’Clock. Mnie osobiście urzekł bardzo! Jest tam tyle rzeczy, tyle półproduktów, że starczy na moje kartkowanie i tagowanie świąteczne w zupełności.

To co? Zaczynamy? :)

Pierwsza z nich to kartka minimalistyczna. Do jej wykonania użyłam kwadratowej, kraftowej bazy, którą obwiązałam czerwonym sznurkiem. Dodałam kilka gałązek i mini kompozycję z kulek, a dla zimowego efektu pochlapałam ją jeszcze lekko białą farbą. I proszę pierwsza gotowa:

Druga kartka powstała na bazie w formacie a6, również w kolorze kraft, bigowanej po krótkiej krawędzi.
Do jej ozdobienia wykorzystałam serwetkę przeciętą na pół, scrapowego renifera, podniesionego na taśmie 3d oraz tekturkowe śnieżynki. Oczywiście nie mogło zabraknąć kompozycji z darami lasu. W tym przypadku, w roli głównej szyszunia 😉

Kolejna kartka powstała na białej bazie a6. Też wybrałam tę zbigowaną po krótkiej krawędzi. O wiele bardziej mi pasuje niż te „tradycyjne”.
Ta kartka jest najbardziej rozbudowana ze wszystkich. Starałam się stworzyć warstwową kompozycję. Użyłam do tego papierów z kolekcji Xmas, taga, siatki jutowej i kory brzozowej. Dodałam tekturkę przeciętą na pół i kompozycję ze śnieguliczek.