Magia świąt :) cz.I

Tak jak obiecałam zaczynamy inspirujące tygodnie :)

Święta to taki czas, jedyny w roku, w którym wszystko dookoła jest magiczne. Każdy drobiazg, szczegół. Płomień świecy, cynamonowe laski, grzane wino i zapach goździków i nawet pogoda :) Skrzypiący pod nogami śnieg, iskrzący w promieniach słońca… Czujecie to?

Uwielbiam ten czas i zawsze, odkąd tylko pamiętam, tworzyłam przeróżne kompozycje. Ozdabiałam przestrzeń wokoło siebie ale najbardziej czekałam na wigilijny stół. I to na nim miałam największe pole do popisu :)

I tak mi zostało do teraz :)
Postanowiłam więc stworzyć cykl wpisów, które będą typowo świąteczne. W każdym z nich, będę się z Wami dzielić inspiracjami od kompozycji ozdoby na stole, przez pomysły na prezenty i ich opakowania, po mini tutoriale. Wszystko co będę pokazywać będę tworzyć sama :) A każdą z rzeczy będziecie mogli ode mnie dostać w prezencie :)

Dziś pokażę Wam kartki świąteczne. :)
Odkąd pamiętam wysyłałyśmy ich kilkanaście rok w rok. Wspominam to stanie w kolejkach na poczcie aby nadać listy :) Tego się nie zapomina, choć coraz trudniej nam się to pielęgnuje, w dobie telefonów, smsów, maili…

Zestaw kartek wykonałam oczywiście ręcznie :)
Bawiłam się tuszami tworząc zaspy śnieżne,  kolorowałam stemple akwarelami, wypełniałam „bombki” mini ozdobami :)

Robienie ich dało mi frajdę, bo wiedziałam, że sprawię nimi, komuś przyjemność :)  Zachęcam Was gorąco do spróbowania stworzenia samemu takiej kartki :)

I jak podobają się?

To chodźcie na FB i zgarnijcie je po prostu :)
A jeśli macie ochotę możecie je u mnie po prostu zamówić :)

 

A tu mała zapowiedź kolejnego posta w cyklu ;) Wiecie co z tego będzie? :)

IMG_1168