Mam ROCZEK! – zaproszenia na urodziny Bartusia :)

Pierwsze urodziny dziecka to dla każdego rodzica magiczny moment :) Pierwszy wspólny rok, pełne 365 dni, początek wspólnej drogi. <3
Zastanawiacie się skąd mogę to wiedzieć skoro nie mam dzieci? No ja nie mam, owszem ale mam wspaniałych ludzi dookoła siebie, którzy mają dzieci. Których miłość od pierwszej myśli, od pierwszego momentu kiedy się tylko dowiedzą o maleństwie kochają je niesamowicie mocno. I to widać! Oni emanują miłością, uczuciem do tego małego szkraba :) To niesamowite móc obserwować takie zachowania :)

Dlatego jak Ania poprosiła mnie o zrobienie zaproszeń na imprezę urodzinową dla jej synka od razu w głowie miałam pomysł :) Ania dodatkowo jest miłośniczką kotów więc ten motyw musiał się znaleźć na zaproszeniach :)

Samo zaproszenie jest dość proste ale ma wszystko co trzeba :)
Baza oklejona jest 4 warstwami tiulu (strasznie ciężko się to przyklejało :p ) i wykończona tasiemką. Do tego tekturka bobasa i napis. Oczywiście nie mogło zabraknąć kwiatów i motyli jako wykończenia :)

W środek, wpasował się wcześniej wspomniany, kotek na niebieskim, metalicznym tle :)

_DSC0280

Mam nadzieję, że zaproszenia się podobały!
Bartusiu! Spełnienia wszystkich marzeń i niech ta droga przez życie będzie najlepsza jaką tylko można sobie wyobrazić :)

  • http://www.nelove.pl Marta Kołodziejska

    Cudne! I ten kotek w środku :)