Mamo, mamo co Ci dam!

Co prawda dzień mamy już dawno za nami ale chciałam Wam pokazać moje małe dzieło na tę okazję.  Kartka ta, ma dla mnie dość duże znaczenie, bo była pierwszą jaką stworzyłam po dość długiej przerwie z przygodą scrapbookingową. :) Mało tego! Była to pierwsza kartka z użyciem stempla pokolorowanego kredkami akwarelowymi i zabawą  z wodą.  Do samego kolorowania byłam dość sceptycznie nastawiona, choć jak się okazało, zupełnie bez powodu. Okazało się bowiem, że wystarczyła kropla wody (i odpowiedni papier of course – w moim przypadku był to blok akwarelowy firmy KOH-I-NOOR) a moje kolory pięknie się rozmyły tworząc przejście kolorystyczne. Jestem zachwycona ich możliwościami i nie ukrywam – jak na razie jest to tańsza wersja w porównaniu do markerów :)

Kartka jest bardzo prosta, głównym elementem jest właśnie pokolorowany magnoliowy stempel. Jako dodatek- kilka kwiatów. :)

Mama oczywiście była zachwycona, ale podejrzewam, że dużą rolę odegrały tu życzenia, specjalnie dla niej ;)
Przy okazji: okazujcie mamie swoją miłość :) Ona wie, że ją kochacie, ale przekonajcie się jaki piękny uśmiech wywołacie na jej twarzy mówiąc te proste słowa :)

Ach i kartka :)